Valloonia velotuuri võitis Simmons, Vahtra 118.

Valloonia velotuuri (2.Pro) viimasel etapil (Dinant – Quaregon; 192,4 km) teenis teise võidu hollandlane Fabio Jakobsen (Deceuninck – Quick Step). Mitmepäevasõidu üldvõidu pälvis Quinn Simmons (Trek-Segafredo). Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation) sai 118. koha.

Samuti velotuuri teisel etapil võidutsenud Jakobsen (4:32.31) edestas seekord grupifinišis sakslast Rüdiger Seligi (BORA – Hansgrohe) ja belglast Milan Menteni (Bingoal Pauwels Sauces WB). Vahtra sai viimasel etapil 107. koha, kaotades võitjale viie minuti ja 30 sekundiga.

Kokkuvõttes teenis võidu 20-aastane ameeriklane Simmons. Pjedestaali madalamatele astmetele astusid belglane Stan Dewulf (AG2R Citroen Team; +0.04) ja prantslane Alexis Renard (Israel Start-Up Nation; +0.20). Vahtra kaotas võitjale 30 minuti ja 57 sekundiga ning lõpetas 118. kohal.