VALITSEV EESTI MEISTER MIHKEL RÄIM KUTSUB KÕIKI 28. JUUNIL VILJANDISSE EMV RAJAGA TUTVUMA

Reedel, 28. juunil toimub Viljandis Astri “Coffee ride”. Tegemist on ühistreeninguga Eesti Meistrivõistluste rajal (57 km).

Kogunemine toimub kell 17.30 Viljandis aadressil Vaksali 4, ühistreeningu avapauk antakse kell 18.00.

Coffee ride on rahulikus tempos kulgev ühistreening koos Eesti tippude ja Eesti jalgratturite Liidu juhatuse liikmetega.

Proffidest on rattafännidega rajal kulgemas veel valitsev Eesti Meister maanteeratta grupisõidus Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) ja Martin Laas (Team Illuminate) lisaks veel Steven Kalf (Team Illuminate) ja Karl Patrick Lauk (Groupama FDJ).

„COFFEE RIDE formaat on suurepärane võimalus lisaks EMV rajale tutvumisega mõnusa seltskonnaga ratta seljas kulgeda ning samal ajal oma poolehoidjatega suhelda. Ametlikult kandsin meistrisärki viimati 26. juunil Belgias toimunud ühepäevasõidul, aga sel reedel teen seda täiesti viimast korda pisut vabamas õhkkonnas, kus tulemust ei oodata ja eesmärk on vaid ilusa Viljandi ja toreda seltskonna nautimine. Loodan, et kõik rattasõbrad üle Eesti kogunevad sel nädalavahetusel just Viljandisse ja annavad toredale rattanädalavahetusele avapaugu koos meiega juba sel reedel,“ kommenteeris Mihkel Räim.

EJL-i juhatusest on loomulikult rajal Liidu president Raivo Rand, peasekretär Urmas Karlson, juhatuse liikmed Hannes Kägu, Sulev Lipp, Madis Lepajõe, treener Rene Mandri jt.

Foto

Liitu FB üritusega SIIN

Impression
X