Valgas jätkuvad võistlused, tule raja äärde!

web 1920x1280 Tule rajaäärde!

19.-20. juunil toimuvad Balti riikide ühised meistrivõistlused “Baltic Road Championships 2021”, mis toovad Valga teedele tipp maanteeratturid Eestist, Lätist ja Leedust.

Võistluskeskus asub Valga keskväljakul ja on kahel päeval täis melu ja rattureid, kõik linnakodanikud on samuti oodatud võistluste melu nautima.

Kui oled Valgas, siis tule omadele raja äärde kaasa elama või vaata teleülekannet pühapäeval 20.06 otse ETV kanalilt kell 15:00 -17:30 info https://youtu.be/aoImiH5PIqE

Avatud on Gustav Cafe kohvik Joel Ostrati hõrgutistega ja näha saab Eesti parimaid rattureid, kes võistlusteks on Eestimaale naasnud ning meistritiitli nimel võistlevad. Publiku osavõtt on oodatud ja võistlejatele saab kaasa elada ka väljaspool Valga linna (lisatud kaart).

Liiklus ja tänavad kus võistlust saab jälgida:
19.-20. juunil on võistluskeskus Valga keskväljakul avatud avatud kell 08:00 – 18:30. Võistlustrass läbib neil päevadel Riia tänavat, Pärna puiesteed, Pedeli paisjärvest – Odra tänavani, Kesva tänavat, Loode tänavat, Transpordi tänavat, Tartu maantee – Jaanikese ristini, Jaanikese teed, Valga-Uulu maanteed – Valga linnani. Viljandi tänav muutub võistluspäeval ühesuunaliseks (suunaga Valga kesklinna poole), samuti Tartu tänav, Viljandi tänav kuni Konnaojani, natuke häirime ka Raja tänava liiklust. Maksimaalne liikluse peatamise aeg on 5-10 min. Palume tähele panna, et võistluse kolonnist möödasõitmine ei ole lubatud, võimalik on liikuda kolonni järel vastavalt kolonni liikumise kiirusele. Ootame kõigi kohalike kaasabi suurvõistluse õnnestumisel ning palume 19.-20. juunil võistlusrajale jäävatel teedel olla valvsad ja arvestada võistlejatega. Samuti palume eelpool mainitud tänavalõikudele 19.-20. juunil mitte parkida.

Foto Tarmo Haud
Foto Tarmo Haud

Rajaskeemid: https://www.ejl.ee/course-maps/
Võistluste info ja koduleht: https://www.ejl.ee/balticroad/ facebookis Baltic Road Championships 2021

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X