Valga Puu Eesti ja Põhjamaade meistrivõistlustele gravelis registreerimine on avatud

Pilt1

8. juunil toimuvad teist korda 2. Solar Wheel Valga/Valka Rattamaratoni raames Valga Puu Eesti meistrivõistlused gravelis, sel aastal küll mõningate lisadega. Lisaks Eesti meistritele selgitatakse sel aastal sama võistluse raames välja ka Põhjamaade ja Läti meistrid.

Võistlus toimub 08.06.2024 Valgamaal, Jaanikese Motokeskuses (asukoht). Võistlustrass kulgeb Eesti territooriumil mööda Valga ja Tõrva omavalitsuste alasid ning samuti Läti poolel Valka omavalitsuse territooriumil.

Registreerimine Eesti ja Põhjamaade meistrivõistlustele toimub veebilehel: https://iseteenindus.ejl.ee/et/registreeru. Kui litsentseeritud osaleja on Estonian Cup kogu sarja juba registreerunud, lisatakse ta automaatselt Eesti ja Põhjamaade meistrivõistluste osalejate nimekirja.

Registreerimine lõpeb kaks tööpäeva enne võistluse algust 05.06.2024 kell 24.00. Kuni 29. maini kehtib odavam registreerimise hind.

Võistluse juhend on kättesaadav ejl.ee lehel.

Rajaskeem on alates 15.04 saadaval Estonian Cup Eesti rattamaratonide sarjakodulehel www.estoniancup.ee.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X