Vahtra teenis Türgis 16. koha

Eesti koondis tegi pühapäeval Türgis hooaja avastardi. Koondise parimana sai Norman Vahtra GP Alanyal (UCI 1.2) 16. koha.

Pärast 40km läbimist õnnestus 35 mehel peagrupist eralduda ning ainsa eestlasena mahtus sinna Vahtra. Paljud suuremad klubid nagu CCC Sprandi Polkowice, Torku Sekerspor ja Synergy Baku Cycling Project dikteerisid mängu ja Normanil oli üksi ees olles väga keeruline kontrollida pidevaid rünnakuid. Lõpuks ei õnnestunudki enam õigele minekule reageerida ja 14 meest sai omakorda eest.

Sõidu võitis Kirill Pozdnyakov (Synergy Baku Cycling Project). Vahtra lõpetas sõidu 19-mehelises teises grupis.

Head meelt valmistas Cycling Tartu ridadesse kuuluvale tartlasele see, et sõiduvorm oli korralik ja lubas ka rajal olnud 3,5 km järsust tõusust esimeste kannul üles sõita. Antud tõusu tuli sõidu keskel kolm korda võtta.

Teistest eestlastest sai Oskar Nisu 51. koha, Kristjan Johanson 53. koha, Kristo Prangel 93. koha ja Joosep Sankmann 94. koha. Peeter Pung ja Marten Jõeäär tulemust protokolli ei saanud.