Vahtra teenis Belgias viienda koha, võit meeskonnakaaslasele

Norman Vahtra (Go Sport-Roubaix Lille Metropole) pälvis Belgia amatöörvõistlusel Omloop van het Waasland viienda koha. Esikoha teenis tema meeskonnakaaslane Samuel LeRoux.

Vahtra kuulus 166,7-kilomeetrisel võistlusel jooksikute gruppi, millelt omakorda õnnestus lõpu eel ära sõita neljal ratturil. Neist kiireim oli Vahtra ja Rait Ärmi meeskonnakaaslane LeRoux (3:44.38), jättes selja taha belglased Elias van Bressegemi (Shifting Gears X Black Sheep), Michiel Nuytteni (EFL-L&R-Van Mossel), ja Maxim Delrue (Basso Team Flanders; +0.19). Vahtra oli parim järgmisest grupist, mis kaotas võitjale ühe minuti ja kahe sekundiga. Eelmise võistluse kukkumisest taastuv Ärm tulemust kirja ei saanud.

„Jäin tulemusega rahule, sest olime kahekesi meeskonnakaaslasega õiges minekus sees ja sealt edasi oli juba lihtsam,“ rääkis Vahtra. „Meeskonnakaaslane ründas ja võitis ning ma sain tagapool koostööd segada ja uusi äraminekuid kontrollida.“

Vahtra järgmised võistlused on GP Denain ja Pays de la Loire Tour.