Vahtra: oleksin rahul olnud 12. kohaga

648894h03e8t63

Eesti rattur Norman Vahtra saavutas Minskis toimuvatel Euroopa mängudel temposõidus 18. koha.

“Ega ma midagi väga analüüsida ei oska, sest [sõidan] esimene aasta eliidis ja üritan World Touri meeste vastu siin midagi teha,” rääkis 22-aastane Vahtra võistluse järel ERR-ile. “Mõned aastad veel läheb aega ja siis proovime jälle.”

“See aasta ei ole ma nii pikka eraldistarti sõitnud. Kujutasin ette, et pean jõudu umbes samamoodi jagama nagu eelmise aasta EM-il. Alguses pigem natuke rahulikult, keskmine osa kõige kiiremini ja siis proovin lõpuni ära kannatada. Nii on kõige lollikindlam, et midagi sisse ei jääks ja suudaks ennast lõpuni realiseerida,” iseloomustas Vahtra teisipäevast strateegiat.

“Kui ma protokolli vaatasin, saan öelda, et oleksin rahul olnud 12. kohaga. Ma ütleks, et kohad 12 kuni 17 olid löödavad mehed. Päris rahule ei saa jääda, oleksin pidanud alguses rohkem pingutama,” tõdes Vahtra.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X