Vahtra lõpetas raskel Belgia ühepäevasõidul 15. kohal

Norman Vahtra

Belgias peetud ühepäevasõidul Muur Classic Geraardsbergen (UCI 1.2; 177,8 km) finišeeris Norman Vahtra (Van Rysel – Roubaix Lille Metropole) 15. kohal.

Kevadklassikut meenutava rajaga võidusõidul oli palju lühikesi järske tõuse ja kurvilisi väikseid teid. Võitjale, itaallasele Fillippo Maglile (Green Project-Bardiani CSF-Faizane; 4:11.3) kahe minuti ja 58 sekundiga kaotanud Vahtra jäi enda sõnul sooritusega rahule. „Olen natuke liiga suur, et taolisel sõidul võidu peale sõita,“ lisas Vahtra.

Magli alistas finišiheitluses inglase Harry Birchilli (Saint Piran; +0.00) ja hollandlase Peter Schultingi (VolkerWessels Cycling Team; +0.03). Teise eestlasena võistelnud Rait Ärm (Van Rysel – Roubaix Lille Metropole) kaotas võitjale nelja minuti ja seitsme sekundiga ning sai 25. tulemuse. Kokku finišeeris raskel ühepäevasõidul 40 ratturit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X