Vahtra ja Ärm lõpetasid velotuuri Prantsusmaal

Rait Ärm, Norman Vahtra

Reedel lõppes Prantsusmaal neljast etapist koosnenud velotuur Region Pays de la Loire Tour (UCI 2.1). Üldarvestuses sai Norman Vahtra 59. ja Rait Ärm 73. koha (mõlemad Van Rysel – Roubaix).

Finaaletapil kuulus Vahtra pikalt jooksikute hulka, ent 174,9 kilomeetri järel napsas väikesest grupist esikoha hollandlane Marijn van den Berg (EF Education – EasyPost; 4:08.59), kes pälvis sellega võidu ka üldarvestuses. Teise ja kolmandana finišeerisid prantslased Benoit Cosnefroy (Decathlon AG2R La Mondiale Team) ja Clement Venturini (Arkea – B&B Hotels). Vahtra kaotas võitjale viie minuti ja 38 sekundiga ning sai 50. koha ning Ärm kaheksa minuti ja 53 sekundiga, mis andis 66. tulemuse.

Üldarvestuses järgnesid Van den Bergile prantslane Ewen Costiou (Arkea – B&B Hotels; +0.15) ja norralane Fredrik Dversnes (Uno-X Mobility; +0.21). Vahtra jäi võitjale alla kümne minuti ja seitsme sekundiga ja Ärm 16 minuti ja 43 sekundiga.

Foto: Laurent Sanson

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X