Vahtra ei kohtugi esimeses treeninglaagris Chris Froome’iga

881263h8d92t28

Iisraelis registreeritud profiklubi Israel Start-Up Nation alustab selle aasta esimest treeninglaagrit 12. jaanuaril Hispaanias Gironas. Teiste seas hakkab meeskonnaga kilomeetreid mõõtma mullu kaheaastase lepingu sõlminud Eesti rattur Norman Vahtra.

Israel Start-Up Nations täiendas uueks hooajaks endi ridasid üheksa uue ratturiga. Nende hulgas liitus tiimiga neljakordne Tour de France’i võitja Chris Froome. Väga suure tõenäosusega jääb ta aga esimesest ühisest treeninglaagrist eemale, kuna meeskond lubas tal jätkata Californias iseseisvalt intensiivsete treeningute ja taastusravi tegemist. “Chris on teinud märkimisväärseid edusamme ja meile tundub, et see on õige, kui ta jätkab Californias praeguses keskkonnas,” põhjendas meeskonna peatreener Paulo Saldanha otsust.

Kuigi tavaliselt toimub meeskonna esimene kogunemine Iisraelis, siis koroonaviiruse tõttu peetakse treeninglaager sedapuhku hoopis Gironas. Iisraeli loodetakse külastada veebruaris või märtsis, kui riigis pole enam loodetavasti nii karme piiranguid.

Peale treeninglaagrit sõidavad osad sportlased Mallorcale, kus jaanuari lõpus peetakse hooaja esimesed võistlused.

Allikas: sport.err.ee

Fotol: Chris Froome . Allikas: Israel Start-Up Nation/Brian Hodes Veloimages

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X