Uus võistlussari Eestis –Husqvarna Olümpiakrossi Karikasari!

28950964_10155616403257144_6958991533815103488_n

“Sellist sarja oli Eestisse tegelikult juba ammu hädasti tarvis”, ütles Eesti Jalgratturite Liidu juhatuse liige Sulev Lipp. “Kui me tahame, et maastikurattasõit selle sõna õiges tähenduses Eestis olemas oleks, siis me peame midagi selleks ka tegema. Väga hea meel, et meil leidub tublisid rattaklubisid, kes sarja etappide korraldamise enda organiseerida võtsid. Eriti hea meel on, et sari leidis kohe ka nimitoetaja Husqvarna näol, kellega on kokkulepe sõlmitud 3-ks järgnevaks aastaks. Võttes arvesse, et sari on orienteeritud järelkasvule ja maastikusõidu “gurmaanidele” ehk mitte just tuhandetele inimestele, on tugi Husqvarnalt eriti oluline.”

Kui küsisime Husqvarna juhilt Jaanus Vahesalult , et miks otsustas Husqvarna loodavat XCO sarja toetada oli vastus lihtne: Husqvarna soovib aidata Eesti maastikuratturite koondise olümpiale.”

Husqvarna Olümpiakrossi Karikasarjale registreerimine on avatud alates 15. märtsist!

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X