ÜLLATAV KÄIK – MARTIN LAASI KLUBI PALKAS SUUSARONIJA

15-single-default

Martin Laasi koduklubi Bora-Hansgrohe tegi julge käigu, kui sõlmis kahe aasta pikkuse lepingu suusaronija Anton Palzeriga. Saksamaa klubi mänedžer Ralph Denk avaldas lootust, et tegemist on hilise avanejaga ning tõmbas paralleele endise suusahüppaja Primož Rogliči ja endise jooksja Michael Woodsiga. Palzer teeb sel talvel kaasa suusaronimise hooaja ja liitub Bora-Hansgrohega aprillis.

“See võib tunduda julge ettevõtmisena ja sellega kaasnevad kindlasti ka teatud riskid, kuid olema Antonit pikka aega jälginud ning oleme tema füüsilises võimekuses kindlad,” lausus Denk. “Rogliči või Woodsi näited on tõestuseks, et sellised eksperimendid võivad olla edukad. Oleme alatu öelnud, et skaudime ka teisi spordialasid. Ma ei pea silmas, et Toni võitleb kahe aasta pärast Touri üldvõidu nimel. Samas näeme temas palju potentsiaali, eriti mägedes.”

Palzer harjutas Bora-Hansgrohega treeningulaagris Austria Alpides eelmisel suvel ja avaldas tiimijuhtidele muljet. “Siis tärkas meie huvi tema vastu ja saime aru, et Anton otsib ka uusi väljakutseid. Ta avaldas meile muljet entusiasmi ja professionaalsusega,” märkis Denk, lisades, et kavatseb esimesel hooajal Palzerit testida rasketel ühepäevasõitudel ja mägistel nädalapikkustel velotuuridel.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X