Üldliider Almeida teenis Poolas teise etapivõidu, Kangert kerkis nelja positsiooni võrra

Poola velotuuri üldliider Joao Almeida (Deceuninck – Quick Step) teenis neljandal etapil (Tarnow – Bukovina Resort; 159,9 km) teise etapivõidu. Tanel Kangert (Team BikeExchange) sai 29. koha ja kerkis kokkuvõttes nelja positsiooni võrra.

Almeida hüppas enne finišijoont välja Sloveenia meistri Matej Mohorici (Bahrain – Victorious) tuulest ning sprintis end võiduni. Kolmandana koha sai itaallane Andrea Venrame (AG2R Citroen Team). Kangert kaotas võitjale üheksa sekundiga. Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation) jõudis finišisse 112. kohal, kaotades Almeidale 11 minuti ja 30 sekundiga.

Kokkuvõttes jätkab esikohal Almeida, edestades teiseks tõusnud Mohorici kaheksa ja kolmandaks langenud Diego Ulissit (UAE-Team Emirates) 14 sekundiga. Nelja positsiooni võrra kerkinud Kangert jätkab 25. kohal, kaotust Almeidale on kogunenud üks minut ja 14 sekundit. Vahtra (+27.26) on hoidmas 131. positsiooni.

Velotuuri viiendal etapil sõidavad ratturit 172,8 kilomeetrit Bielsko linnast Bialasse.