Üksi rünnanud Taaramäed Prantsusmaal edu ei saatnud

Screenshot 2023-08-18 at 08.48.33

Prantsusmaal jätkuval 56. Tour du Limousin-Perigord-Nouvelle Aquitaine velotuuri (UCI 2.1) kolmandal etapil ründas Rein Taaramäe (Intermarche – Circus – Wanty) 30 kilomeetrit enne lõpujoont, kuid ta püüti siiski 25 kilomeetri järel kinni.

Tõusu otsas lõppenud etapil oli parim liidrisärgis sõitev prantslane Romain Gregoire (Groupama – FDJ; 4:50.57), edestades hispaanlaseid Oscar Rodriguezt (Movistar Team) ja Jesus Herradat (Cofidis) vastavalt ühe ja kolme sekundiga. Taaramäe ületas lõpujoone lõpuks 46. positsioonil, kaotades võitjale kuue minuti ja 56 sekundiga.

Üldarvestuses jätkab liidrina Gregoire, teine on prantslane Benoit Cosnefroy (AG2R Citroen Team; +0.38) ja kolmas austraallane Michael Storer (Groupama – FDJ; +0.50). Taaramäe jätkab kokkuvõttes 36. kohal, jäädes liidrist seitsme minuti ja 51 sekundi kaugusele.

Velotuuri neljandal ja ühtlasi viimasel etapil sõidavad ratturid 170,6 kilomeetrit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X