UCI TÜHISTAS 34 VÕIDUSÕIDU TOIMUMISE

84-single-default

Rahvusvaheline Jalgratta Liit (UCI) tühistas koroonaviiruse leviku tõttu 34 tänavu toimuma pidanud meeste ja naiste võidusõitu. Neist jõuproovidest 24 on palunud toimumisaja hilisemaks nihutamist.

Kokku on tänavu tühistatud 38 võidusõitu, mis ei kuulu World Touri kalendrisse. Mõned neist ei toimu kindlasti enne 2022. aastat. UCI pressiteates seisab, et kalender vaadatakse hoolikalt üle ja hiljemalt märtsi lõpuks antakse otsusest teada.

Aasta alguses tühistati tuntud Austraalia võidusõidud Cadel Evans Great Ocean Road Race, Santos Tour Down Under, Race Torquay ja Herald Sun Tour, sest koroonaviiruse suure leviku tõttu ei olnud välisvõistlejatel võimalik Austraaliasse lennata. UCI uuendab iga kahe nädala järel kalendrit ja langetab uued otsused.

Israel Start-Up Nationi meeskonnas sõitev Norman Vahtra teeb hooaja avastardi 27. veebruaril Belgias toimuval ühepäevasõidul Omloop Het Nieuwsblad Elite.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X