UCI TEATAS MAANTEERATTA MEISTRIVÕISTLUSTE AJA, MIS ON 22.-23. AUGUST 2020

uci

Rahvusvaheline Jalgratturite Liit (UCI) andis peale koosolekut oma koostööpartneritega teada mitmetest otsustest ja muudatustest, mis puudutavad rahvusvahelist jalgrattakalendrit.

Rahvusvahelise maanteekalendri võistlused on peatunud esialgse 1. juuni asemel 1. juulini ning UCI WorldTouri kalender kuni 1. augustini.

Rahvuslike alaliitude sh Eesti Jalgratturite Liidu poolt korraldatavad meistrivõistlused toimuvad nädalavahetusel 22.-23. august 2020.

Tour de France esialgne toimumisaeg lükatakse edasi ja tuuri uus aeg on 29. august- 20. september.

  1. aasta UCI maantee maailmameistrivõistlused Aigle-Martignys Šveitsis peetakse ettenähtud kuupäevadel, 20. – 27. septembril.

Itaalia velotuur Giro d’Italia toimub pärast UCI maantee maailmameistrivõistlusi ja sellele järgneb Hispaania velotuur Vuelta Ciclista a España.

UEC Euroopa meistrivõistlused maanteerattasõidus jäävad esialgu paika.

Ühtlasi toimuvad sel hooajal kõige mainekamad ühepäevasõidud ehk monumendid näiteks Milano-Sanremo (Itaalia), Tour des Flandres (Belgia), Pariis-Roubaix (Prantsusmaa), Liège-Bastogne-Liège (Belgia) ja Il Lombardia (Itaalia), täpsed kuupäevad on veel täpsustamisel.

Paljud UCI rahvusvahelise kalendri üritused, eelisjärjekorras UCI WorldTour, tõstetakse hooaja lõppu, täpsed kuupäevad täpsustamisel.

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X