UCI käivitas uue fännipreemiaprogrammi

Screenshot 2022-03-29 at 10.54.36

Rahvusvaheline Jalgratturite Liit (UCI) teatas, et koostöös Havas Spordi ja Fanprime’iga käivitati fännipreemiate programm, mis on leitav platvormilt My World of Cycling.

Uues fännikeskkonnas on võimalik võita enneolematuid auhindu nagu näiteks allkirjastatud mälestusesemeid, VIP-pääsmeid UCI üritustele, eksklusiivseid pakkumisi erinevatelt UCI partneritelt ja muid kogemusi, mida raha eest ei ole võimalik osta. Ühel õnnelikul rattafännil on näiteks võimalus võita eriline augusti nädalavahetus Prantsusmaal Les Getsis, kus toimuvad maastikuratturite maailmameistrivõistlused.

Uue platvormi eesmärk on premeerida rattafänne lojaalsuse eest, andmaks inimestele, kes jälgivad pühendunult erinevaid jalgrattaspordialasid, midagi vastu. Idee on suures plaanis lihtne ja lõbus – fännidel on võimalik koguda punkte erinevate ülesannete täitmise kaudu. Niiviisi on võimalik terve aasta jooksul osaleda loosimistes, et võita põnevaid auhindu. Juurdepääs platvormile on täiesti tasuta ning esimesi punkte saab koguda juba ainuüksi sisselogimise teel. Edasi on võimalik punkte teenida nii veebis kui päriselus.

„Loodame, et 2022. aasta lõpuks on meil kümneid tuhandeid registreeritud fänne,“ ütles UCI peadirektor Amina Lanaya. „Fännide toetus on meie spordialal hädavajalik ning uus fänniprogramm on meie viis neid pühendumuse eest tänada.“

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X