AÜE velotuuril võitis millimeetrite mängus Merlier, Taaramäe finišeeris peagrupis

Araabia Ühendemiraatides alanud World Touri sarja kuuluval velotuuril pälvis avaetapil esikoha valitsev Belgia meister Tim Merlier (Soudal-Quick Step). Rein Taaramäe (Intermarche – Circus – Wanty) ületas finišijoone 52. positsioonil.

151-kilomeetrisel avaetapil eraldus küljetuules peagrupist 12 ratturit, kelle seast selgitati etapivõitja. Millimeetrite mängus jäi peale Merlier (3:17.35), jättes teiseks austraallase Caleb Ewani (Lotto Dstny). Kolmanda koha teenis britt Mark Cavendish (Astana Qazaqstan Team). 51 sekundit hiljem finišeerinud peagrupist oli kiireim iirlane Sam Bennett (Bora-Hansgrohe). Taaramäe ületas finišijoone turvaliselt grupi keskel.

Teisipäeval sõidetakse velotuuril 17,3-kilomeetrine temposõit.