Tuisk teenis Toskaana velotuuri proloogil 76. koha

Eesti valitsev grupisõidu meister Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global) alustas Itaalias Toskaana velotuuri (UCI 2.2) 76. kohaga.

Kolmeetapiline velotuur avati 2,2-kilomeetrise õhtul sõidetud proloogiga, mille võitis Arlenis Sierra (A.R. Monex Women’s Pro Cycling Team). Tema võiduajaks oli kaks minutit ja 59 sekundit. Teise koha sai itaallanna Martina Alzini (Valcar – Travel&Service; +0.05) ja kolmanda poolatar Karolina Kumiega (Poola koondis; +0.06). Tuisk kaotas võitjale 24 sekundiga.

Laupäeval sõidavad ratturid 116,8 ja pühapäeval 127,8 kilomeetrit.