Tuisk teenis kõrgetasemelisel ühepäevasõidul Belgias 25. koha

347246481_830202271942799_10301584705130971_n

Belgias peetud ühepäevasõidul SPAR Flanders Diamond Tour (UCI 1.1; 136,6 km) teenis Eesti valitsev grupisõidu meister Aidi Gerde Tuisk (Keukens Redant Cycling Team) 25. koha.

Suures grupifinišis oli parim kodupubliku rõõmuks Julie de Wilde (Fenix-Deceuninck; 3:24.20), jättes pjedestaali madalamatele astmetele koha austerlanna Kathrin Schweinbergerile (CERATIZIT-WNT Pro Cycling) ja kaasmaalannale Katrijn de Clercqile (Lotto Dstny Ladies).

„Kokku oli 11 ringi. Esimesed neist sõideti väga tugevalt ja kiirelt. Sees oli ka munakivilõike, aga need ei mõjutanud võidusõidu kulgu. Samas tuli mul just sellel osal kett rattal maha ning pidin seisma jääma. Õnneks sain grupi uuesti kätte,“ rääkis Tuisk võistluse järel. „Enesetunne ei olnud sellel sõidul kõige teravam, kuid sain siiski kenasti hakkama. Lõpufinišiks säilitasin külma närvi ja pead, kuid hakkasin tagant liiga hilja ette liikuma ja jäin sprindiga hiljaks. Sõitu arvestades olen tulemusega rahul. Sain palju enesekindlust, et saan ka kõrgema tasemega võistlustel kenasti hakkama.“

Samuti grupifinišis lõpetanud Kristi Kuldkepp (Baloise-WB Ladies) teenis 81. koha.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X