Trekisõidu Meistrite liiga lõppes Londonis suure finaaliga

UCI trekisõidu Meistrite liiga

Viiest etapist koosnev trekisõidu Meistrite liiga jõudis laupäeval Londonis Lee Valley velodroomil täismaja ees suure finaalini, millest väljusid võitjatena Elesse Andrews, Harrie Lavreysen, Katie Archibald ja Dylan Dibic.

Trekisõidu Meistrite liiga algas 21. oktoobril Hispaanias Mallorcal saarel. Seejärel võisteldi veel Saksamaal Berliinis, Prantsusmaal Saint-Quentin-En-Yvelines’is ja Inglismaal Londonis.

Naiste sprindialade üldvõidu teenis Ellesse Andrews (173 punkti), edestades Alessa-Catriona Pröpsterit (154) ja Martha Bayonat (127). Meeste sprindialadel olid parimad Harrie Lavreysen (191), Matthew Richardson (162) ja Mateusz Rudyk (134).

Vastupidavusaladel pani naiste seas oma paremuse maksma Katie Archibald (160), jättes selja taha Anita Stenbergi (145) ja Lily Williamsi (128). Meeste seas olid võidukad Dylan Bibic (131), Will Tidball (117) ja Jules Hesters (113).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X