Trekisõidu EM-il olid edukaimad Saksamaa ratturid

Saksamaa trekiratturid

Šveitsis Grenchenis lõppenud trekisõidu Euroopa meistrivõistlustel teenisid Saksamaa ratturid 13 medalit, millest seitse olid kuldsed, üks hõbedane ja viis pronksist. Medalitabelis järgnesid neile Suurbritannia (4; 6; 2) ja Holland (4; 1; 5). 

Viimaste aladena peeti Grencheni velodroomil toimunud EM-il naiste ja meeste keirin ning madison. Naiste keirinis krooniti Euroopa meistriks sakslane Lea Sophie Friedrich, kes edestas finišijoonel inglannat Emma Finucane’i ja kaasmaalannat Emma Hinzi. Meeste keirinis olid parimad hollandlane Harrie Lavreysen, poolakas Patryk Rajkowski ja hollandlane Jeffrey Hoogland.

Naiste madisonis ei saanud keegi vastu Suurbritannia duole Katie Archibald ja Elinor Barker, kes kogus 120-ringilise võistluse jooksul 38 punkti. Hõbemedali said kaela prantslannad Victoire Berteau ja Clara Copponi (25 punkti) ning pronksi itaallannad Elisa Balsamo ja Vittoria Guazzini (19).

Meeste madisonis pälvisid Euroopa meistri tiitli sakslased Roger Klüge ja Theo Reinhardt (43). Pjedestaalile mahtusid veel itaallased Simone Consonni ja Michele Scartezzini (34) ja prantslased Donavan Grondin ja Benjamin Thomas (32).

Järgmisel aastal peetakse trekisõidu EM 14.-18. veebruarini Hollandis Apeldoornis.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X