Treeningul kukkudes õlga vigastanud Greipel jääb kolmeks kuuks raja äärde

greipel

Mihkel Räime ja Norman Vahtra meeskonnakaaslane ja üks tiimi liidritest Andre Greipel (Israel Start-Up Nation) kukkus treeningul õnnetult õla peale ning jääb vigastuse tõttu kolmeks kuuks võistlustelt eemale.

Sakslane oli kodumaal Kölni lähistel treeningsõitu tegemas Rick Zabeliga, kui saatuslik kukkumine toimus.

“Meile tuli kitsal teel vastu auto ja me võtsime Rickiga üksteise taha. Seal oli palju vett ja muda ning kuidagi sõitsin ma teelt välja ja kaotasin tasakaalu,” kirjeldas Greipel olukorda. “Mu esimene jooks libises alt ära ning ma kukkusin oma pea ja õlaga vastu kivi.”

Peale õnnetust sõitis Greipel koju ja lootis, et tegemist on pisivigastusega. Haiglas selgus, et lisaks nihestusele on sakslane ka luu murdnud. Kolmekuune võistluspaus tähendab, et Israel Start-Up Nation jääb kevadklassikutel ilma väga olulisest lülist.

“See on kindlasti väga suur tagasilöök nii Greipelile kui kogu meeskonnale,” ütles tiimi mänedžer Kjell Carlström. “Ta näitas Tour Down Underil korralike tulemusi, olles üks meie liidritest. Lisaks Andrele on meil vigastatud veel ka Rory Sutherland ja Ben Hermans. Selles valguses on tegu eriti halva uudisega.”

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X