Transtar Temposarja kolmanda etapi võitsid Karmen Reinpõld ja Mikk Bauer

Transtar Temposarja kolmandal etapil Tõraveres pälvis 21-kilomeetrisel distantsil meeste seas esikoha Mikk Bauer, naiste klassis oli parim Karmen Reinpõld.

Baueri võiduajaks oli 27.31, mis teeb keskmiseks kiiruseks 45,8 km/h. Teise koha teenis Risto Reinpõld (27.44) ja kolmanda Georg Karlep (28.14).

Reinpõld pälvis esikoha ajaga 30.53, läbides 21-kilomeetrise distantsi keskmise kiirusega 40,8 km/h. Teisena lõpetas Anette Zukker (31.22) ja kolmandana Kristi Kuldkepp (31.50).

Lühemal, 10,5-kilomeetrisel võistlusmaal oli parim Robin Luht ajaga 16.15. Teise tulemuse sai kirja Riko Sander Pensa (16.21) ja kolmanda Martti Milk (16.36). Naiste seas olid parimad Anette Teder (17.01), Anniki Lugenberg (19.23) ja Christine Teder (21.06).

Vabaklassis jõudsid 21-kilomeetrisel distantsil esikolmikusse Vahur Valvas (29.09), Erki Laanemäe (29.59) ja Ottomar Metslind (39.56). Naiste parim oli Tea Mey (36.42). 10,5-kilomeetri distantsil olid vabaklassi parimad Kristian Kool (15.19), Peeter Illak (15.59) ja Valdur Jaht (16.00).