Touri kuuendal etapil võidutses Daniel Martin, liidrina jätkab Van Avermaet

Prantsusmaa velotuuri kuuendal, 181 kilomeetri pikkusel etapil Brestist Mur de Bretagne Guerledani võidutses iirlane Daniel Martin (UAE-Team Emirates).

Viimasel kilomeetril rünnanud 31-aastane Martin edestas finišijoonel teiseks jäänud prantslast Pierre Latouri (AG2R La Mondiale) ühe sekundiga. Kolmanda koha teenis Hispaania jalgrattur Alejandro Valverde (Movistar Team), kes kaotas võitjale kolme sekundiga.

Viiendal etapil võidutsenud Peter Sagan (BORA-Hansgrohe) lõpetas kaheksandana, tiitlikaitsja Chris Froome (Team Sky) sai kirja 18. koha, kaotades Martinile kaheksa sekundiga.

Tanel Kangert (Astana Pro Team) jäi 41., Rein Taaramäe (Direct Energie) lõpetas 43. kohaga.

Kollane liidrisärk jääb kuuenda etapi järel belglase Greg van Avermaeti (BMC Racing) selga. Van Avermaeti edumaa üldarvestuses teist kohta hoidva briti Geraint Thomasi (Team Sky) ees on kolm sekundit. 18 koha võrra tõusnud Kangert on 50. (+5.59), Taaramäe 58. (+7.49).

Allikas: sport.err.ee