Tour of Estoniaks valmistuv Martin Laas alustas velotuuri Türgis 8. kohaga

Martin Laas

Türgis alanud Sakarya velotuuri (UCI 2.2) esimese etapina sõideti 4,1-kilomeetrine proloog, kus Martin Laas (Astana Qazaqstan Development Team) pälvis kaheksanda koha.

Päeva parimat aega näitas Aleksandr Bereznyak (Sakarya BB Pro Team), kelle tulemuseks mõõdeti viis minutit ja 13 sekundit. Temast viie sekundi kaugusele jäid Lucas de Rossi (China Glory Continental Cycling Team) ja Daniil Maruhhin (Vino SKO Team). Laas kaotas võitjale kümne sekundiga.

„Tunnen, et proloog ei õnnestunud päris hästi ja natuke jäi heast tulemusest puudu. Mõned kohad oleks saanud kindlasti paremini sõita,“ tõdes Laas võistluse järel. „Järgmistel päevadel midagi lihtsat ees ei oota, aga võiksin hakkama saada ja mõne võidu siin kirja saada.“

Velotuuri teisel etapil on kavas 119 kilomeetrit marsruudil Sakarya – Camili. Ühtlasi valmistub Laas sellel mitmepäevasõidul Tour of Estoniaks, mis sõidetakse 26. ja 27. mail.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X