Tour of Estonia üldvõitja Mihkel Räim: eile ei pingutanud kordagi maksimaalselt, täna sain pingutada küll lõpus

miku

Tänavuse aasta Tour of Estonia üldvõidu koju viinud Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) sõnas, et tänase sõidu lõpus võetud risk tasus ära.

“Lihtne tänane sõit polnud, aga vahel peab riske võtma,” sõnas Räim pärast sõitu. “Kui sul on nii kõva meeskond, siis usaldasin mehi enda taga. Olin kindel, et kui mind kätte saadakse ja mul energia otsas on, siis Rudy Barbier (Israel Cycling Academy) teeb oma töö ära.”

Eile toimunud tuuri teise etapi lõpetas Räim kuuendana. “Tundsin eile end juba väga hästi, lihtsalt finiš läks metsa, sest jäin meeste taha kinni ja ei saanud spurtida. Eile ma ei pingutanud kordagi maksimaalselt, see jäi kripeldama, aga täna sain pingutada küll lõpus.”

Vaata videost, mida Räim veel sõnas etapi ja tulevikuplaanide kohta!

https://sport.delfi.ee/news/jalgrattasport/uudised/delfi-video-tour-of-estonia-uldvoitja-mihkel-raim-eile-ei-pingutanud-kordagi-maksimaalselt-tana-sain-pingutada-kull-lopus?id=86321339

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X