Tour of Estonia peakorraldaja tuletab meelde pealtvaatajate keeldu: on tõsine oht, et võidusõit lõpetatakse poole pealt

a16b860b129a158312-93580929

Täna alanud Tour of Estonia rattavõistluse korraldusmeeskond tuletab inimestele meelde, et Eestis kehtivate nõuete kohaselt pole publik raja äärde lubatud.

“Palume tungivalt raja äärde võistlust mitte vaatama tulla. Tallinn-Tartu finiši puhul plaanitud turvameetmed ei töötanud, Tartus oli raja ääres kahjuks inimesi, kes kvalifitseerusid pealtvaatajatena ja Terviseamet on algatanud järelvalvemenetluse,” selgitas Tour of Estonia peakorraldaja Indrek Kelk pressiteate vahendusel.

Korraldajad lisavad, et olukord on tõsine ja Vanemuise ning Lossi tänava tõus pannakse jalakäijate liikumiseks kinni, vältimaks pealtvaatajate kogunemist. Läbi pääsevad vaid kohalikud, kes seal elavad.

“Patrullima hakatakse terve raja ulatuses ja jälgitakse, et pealtvaatajaid ei koguneks. On tõsine oht, et kui tuvastatakse jätkuvaid rikkumisi, lõpetatakse võidusõit poole pealt,” nentis Kelk.

Soovijatel on võimalus ratturitele kaasa elada Tour of Estonia Facebooki lehel.

Tour of Estonia teine etapp, 162-kilomeetrine Tartu GP algab homme Toomemäel kell 14.

Allikas: https://sport.delfi.ee/artikkel/93580857/tour-of-estonia-peakorraldaja-tuletab-meelde-pealtvaatajate-keeldu-on-tosine-oht-et-voidusoit-lopetatakse-poole-pealt

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X