Tour de France’il stardib ka Tanel Kangert

USA profitiim EF Education First avaldas oma koosseisu nädalavahetusel algavaks Prantsusmaa velotuuriks ning valikusse kuulub ka eestlane Tanel Kangert.

Lisaks eestlasele kuuluvad EF Educationi koosseisu Alberto Bettiol, Simon Clarke, Tejay van Garderen, Sebastian Langeveld, Tom Scully, Rigoberto Uran ja Mike Woods. Esmaspäeval avaldas Prantsusmaa profitiim Direct Energie, et Touril kuulub nende koosseisu ka Rein Taaramäe.

“Päris kindel [Tour de France] ei ole, aga järjest tõenäolisemaks saab,” sõnas Kangert juuni alguses ERR-ile antud pikas intervjuus. “Nädal aega tagasi ei oleks ma jah öelnud, kolm-neli päeva tagasi mõtlesin, et see on ikkagi Tour ja sellele ei öelda ära, kui meeskond sinuga arvestab. See on selline võidusõit, millel osalemisest ainult unistatakse. Kui mulle pakutakse, siis ma “ei” kindlasti ei ütleks.”

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X