Tour de France’i neljanda etapi võitja selgus põnevas finišiheitluses

Tour de France’i neljanda etapi võitis ka avaetapil võidutsenud kolumblane Fernando Gaviria (Quick-Step Floors).

Põnevas finišiheitluses edestas 23-aastane Gaviria napilt slovakki Peter Saganit (BORA – Hansgrohe) ja sakslast Andre Greipelit (Lotto-Soudal). Rein Taaramäe sai 72. koha ning võitjaga kirja sama aja, Tanel Kangert kaotas 138. kaks minutit ja 44 sekundit.

Kollane liidrisärk jääb neljanda etapi järel belglase Greg van Avermaeti (BMC Racing) selga. Täna pääses van Avermaet napilt viis kilomeetrit enne finišit toimunud kukkumisest. Kangert langes üldarvestuses 89. kohale ja kaotab belglasele 4.26, Taaramäe tõusis 126. kohalt 109. positsioonile (+5.38).

Kolmapäevane viies etapp on 204 kilomeetrit pikk ning selle Touri esimene, mis sõidetakse mägedes.

Allikas: sport.err.ee