Toomas Kirsipuu huumoriga: rattapisik on nagu herpes, kui see on kehas olemas, lööb ta millalgi taas välja

jaan-kirsipuu-toomas-kirsipuu-89630169

Inimesed, kes on Eesti jalgrattaspordi käekäiguga kursis juba aastakümneid teavad Toomas Kirsipuu nime une pealt. Noorematel rattahuvilistel avaneb võimalus Toomasega tutvuda podcasti “Jalgrattapalavik” vahendusel.

Endine tippsportlane. 1985. aastal käis NSV Liidu koondisega MM-il ja kuulus Eesti parima võistkonna ridadesse (100 km meeskonnasõidu nelik). 1989. aastal pääses elukutseliseks, Hispaania klubisse Kelme. Koos Riho Suuna ja Arvi Tammesaluga. Seda aega meenutame. Ka seetõttu, et sel nädalal ilmub müügilettidele raamat Eesti ratturite vägitegudest 1980ndatel. Mahukas teos kannab nime “Inimene või masin? Riho Suun ja suurmeistrite plejaad”.

Räägime jalgrattaspordi üleüldisest olukorrast maailmas ning UCI ulmelisest kavast seoses võistluskalendriga. Lisaks peatume Toomase vingel hobil. Igaüks säärase asjaga hakkama ei saa! Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

https://m.sport.delfi.ee/jalgrattasport/article.php?id=89630143

Allikas: sport.delfi.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X