Tõeline segasummasuvila – Räime klubis uuel hooajal rattureid 16-st riigist

Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy tunnuslauseks sobiks imehästi “Rahvaste sõprus”. Igatahes on Iisraeli meeskond ka tulevaks hooajaks kokku saanud äärmiselt kireva seltskonna – praeguseks on lepingu sõlminud 23 ratturiga 16-st erinevast riigist.

Ühestki riigist ei ole üle kahe ratturi. Kahe ratturiga on esindatud Iisrael, Belgia, Prantsusmaa ja Itaalia. Koosseisu, mis ei pruugi olla lõplik, saate vaadata siit. Võrdluseks olgu märgitud, et tänavu kuulus ICA ridadesse 27 ratturit 17-st riigist.

ICA viimaseks täienduseks on Clement Carisey. See on 26-aastasele prantslasele, kes sõitis ICA-s alates augustist stažöörina, esimeseks profilepinguks. Senimaani esindas ta Prantsuse amatöörklubisid, viimati sõitis ta koos Karl Patrick Lauguga tiimis Team Pro Immo Nicolas Roux. Carisey, kellest saab Räime üks peamisi abimehi, on eriline rattur ka selle poolest, et pidas pärast gümnaasiumi lõpetamist kõrghariduse omandamist profispordist tähtsamaks.

Pro Continental tasemel klubid endale nii usinalt välismaalt tööjõudu ei värba. Näiteks Rein Taaramäe oli sel hooajal Direct Energies ainus leegionär ja Aksel Nõmmela uus koduklubi WB Aqua Protect Veranclassic oli tänavu värvanud piiri tagant kõigest kolm meest.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X