Tirreno-Adriaticol pälvis esikoha Mikel Landa, Kangert kerkis 26. kohale

Itaalias peetava Tirreno-Adriatico velotuuri neljanda etapi (Foligno – Sarnano Sassotetto) võitis hispaanlane Mikel Landa (Movistar Team). 219 km läbimiseks kulus võitjal 6:22.13.

13,2 km pikkuse ja 7,2% tõusunurgaga lõputõusul pälvis sama ajaga teise koha poolakas Rafal Majka (Bora – Hansgrohe) ja kolmanda Team LottoNL-Jumbo sõitja George Bennett. Tanel Kangert jäi liidridest maha paar kilomeetrit enne lõppu ja sai kirja 21. koha (+1.03).

Kokkuvõttes tõusis tuuri liidriks itaallane Damiano Caruso (BMC Racing Team). Ühe sekundiga jääb temast maha Michal Kwiatkowski (Team Sky) ja 11 sekundiga hollandlane Wilco Kelderman (Team Sunweb). Kangert kerkis kokkuvõttes 17 kohta ja jätkab tuuri 26. kohal, kaotust võitjale on nelja etapiga kogunenud 4.05.

Pühapäeval sõidetakse velotuuril 178 km Castelraimondost Filottranosse.