Tirreno – Adriatico tuuri võitis Yates, Kangert 25.

818177h3920t28

Itaalias toimunud Tirreno – Adriatico velotuuri võitis britt Simon Yates (Mitchelton-Scott), Tanel Kangert (EF Pro Cycling) lõpetas 25. kohal.

Velotuuri lõpetanud esmaspäevase kümnekilomeetrise temposõidu võitis itaallane Filippo Ganna (Ineos) ajaga 10.42, teine oli belglane Victor Campenaerts (NTT Pro Cycling; +0.18) ning kolmas austraallane Rohan Dennis (Ineos; +0.26).

Kokkuvõttes saavutas võidu esmaspäeval 18. koha saanud mägironija Simon Yates, kes edestas üldarvestuses teise koha saanud kaasmaalast Geraint Thomast (Ineos) lõpuks 17 sekundiga.

Tanel Kangert kaotas esmaspäeval 51 sekundit ja oli 19., kokkuvõttes sai eestlane 25. koha, kaotades Yatesile 9.54.