Thomas oli lähedal kolmeaastase võidupõua lõpetamisele, ent kukkus

Romandia velotuuri (2.UWT) neljanda etapi võitis Michael Woods (Israel Start-Up Nation). Temaga koos esikoha nimel sprintinud Geraint Thomas (Ines Grenadiers) kukkus 50 meetrit enne finišijoont.

Thomas oli lähedal lõpetamaks oma kolme aasta pikkust võidupõuda, kuid kukkus vihmamärjal teel vaid 50 meetrit enne finišijoont. Viimati teenis britt esikoha 2018. aasta Tour de France’il.

Thomas ületas lõpuks finišijoone kolmandal positsioonil, kaotades Woodsile 21 sekundiga. Temast möödus veel Ben O’Connor (AG2R Citroen Team), kes jäi Woodsile alla 17 sekundiga. Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux) lõpetas neljanda etapi 29. kohal, kaotades võitjale kaheksa minuti ja üheksa sekundiga.

Velotuuri kokkuvõttes kerkis liidriks Woods, kes edestab Thomast 11 ja O’Connorit 21 sekundiga. Taaramäe tõusis 25 positsiooni võrra ning jätkab 49. kohal. Kaotust liidrile on kogunenud 22.08.

Velotuuri viimasel päeval on kavas 16,19-kilomeetrine temposõit.

Allikas: sport.err