Teuns võttis etapivõidu, Ciccone tõusis üldliidriks

Prantsusmaa velotuuri kuuenda, mäefinišiga lõppenud etapi võitis belglane Dylan Teuns (Bahrain-Merida).

160,5 km pikkune etapp lõppes seitsmekilomeetrise 1. kategooria lõputõusuga, kus Teuns ja itaallane Giulio Ciccone (Trek-Segafredo) pääsesid koos eest. Viimasel sajal meetril õnnestus Teunsil edukalt rünnata ja finišis edestas ta Cicconet 11 sekundiga.

Kolmandana lõpetas belglane Xandro Meurisse (Wanty –Gobert), kaotades 1.05. Eestlastest sai Rein Taaramäe (Total Direct Energie) 42. (+9.36) ja Tanel Kangert (EF Education First) 76. koha (+17.39).

Touri üldarvestuses tõusis liidriks Ciccone, edestades senist liidrit Julian Alaphilippe’i (Deceuninck-Quick-Step) kuue sekundiga. Kolmandaks kerkis Teuns, kaotades 32 sekundiga. Taaramäe on üldarvestuses 36. (+10.03) ja Kangert 66. kohal (+20.12).