Terviseprobleemidest vabanenud Kangert osaleb tugeval velotuuril, stardis ka Taaramäe

Astana jalgrattameeskond teatas, et laupäeval algaval kõrgetasemelisel Šveitsi velotuuril osaleb ka Tanel Kangert. Mais peetud Giro d’Italia pidi Kangert kõhuhädade tõttu pooleli jätma.

Lisaks Kangertile kuuluvad Astana rivistusse Magnus Cort, Omar Fraile, Oscar Gatto, Dmitri Gruzdev, Jakob Fuglsang ja Jesper Hansen.

Prantsusmaa klubi Direct Energie koosseisus osaleb Šveitsi tuuril ka Rein Taaramäe. Pärast mai lõpus peetud Tour of Estoniat ütles Taaramäe Õhtulehele, et tema Tour de France’ile pääsemine võib sõltuda juunis peetavatest sõitudest.

„Kahjuks pole veel midagi kindlat. Tour de France’i koosseis öeldakse Prantsusmaa tiimides nii hilja kui võimalik, sest tegu on nende aasta tähtsaima võidusõiduga. Kui näitan järgmistel nädalatel, et olen terav, peaksin peale saama,“ rääkis ta. Šveitsi velotuur kestab 9.-17. juunini.

Allikas: sport.ohtuleht.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X