Temposõidu MM-il sama kiirust näidanud meesjuuniorid said 26. ja 27. koha

549210h4be2t28

Austrias Innsbruckis jätkuvatel maanteesõidu maailmameistrivõistlustel teenisid eestlased Gleb Karpenko ja Artjom Mirzojev meesjuuniorite temposõidus 26. ja 27. koha.

Päeva kiireimat aega näitas 27,7-kilomeetrisel temposõidul belglane Remco Evenepoel, kes krooniti ka suvel Euroopa meistriks nii tempo- kui ka grupisõidus. 18-aastase Evenepoeli keskmine kiirus oli 50,1 km/h. Teise koha teeninud austraallane Luke Plapp kaotas võitjale 1.24-ga ja kolmanda koha napsanud itaallane Andrea Piccolo 1.38-ga.

17-aastased eestlased Karpenko ja Mirzojev näitasid täpselt sama aega ning kaotasid mõlemad võitjale kolm imnutit ja 38 sekundit. Keskmiseks kiiruseks teeb see 45,2 km/h.

Kolmapäeval asub võistlustulle Tanel Kangert, keda on ees ootamas 52,5-kilomeetrine temposõit. Maailmameistrivõistlused lõppevad pühapäeval.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X