Temposarja paarissõidu võitsid Kooser-Maidre

Filter Temposarja 2. etapi, Kiilis peetud 25 km paarissõidu võitsid Arthur Kooser-Oskar Maidre (CFC Spordiklubi), kes läbisid vahemaa ajaga 33.00,5. See teeb keskmiseks kiiruseks 45,4 km/h. Kert Martmale ja Sander Kempile kuuluv rajarekord on kümme sekundit parem.

Kolmanda-neljanda koha saavutasid ajaga 33.07,0 Madis Sildvee-Raimo Kivioja (Spordipartner/Amps/AT) ja viiendaks-kuuendaks tulid ajaga 33.18,8 Egerd Enok-Kert Martma (CFC Spordiklubi).

Parimaks naiseks tõusis koos Risto Reinpõldiga võistelnud Liisi Rist (34.19,5), kes saavutas üldarvestuses 26. koha. Aja sai kirja 257 rattasõpra.

Paarissõidule järgnenud 5 km jooksudistantsil oli kiireim Bert Tippi (CFC Spordiklubi) ajaga 15.54,0. Rohkem kui minutiga kaotasid talle Oliver Kulbas ja Janar Juhkov. Sarja valitsev võitja Tippi uuendas enda nimele kuulunud rajarekordit (16.12,5) ligi 20 sekundiga.

Allikas: sport.err.ee