Temposarja hooaja avaetapil võidutsesid Karpenko ja Sander

Filter Temposarja avaetapil Maardus (05.05.2021) võidutsesid 14-kilomeetrisel rattadistantsil valitsev Eesti meister Gleb Karpenko ja Laura Lizette Sander. Kolmekilomeetrise jooksudistantsi parimad olid Aleksandr Kulešov ja Karina Jaunmuktane.

Karpenko võiduajaks mõõdeti 17.50, mis teeb keskmiseks kiiruseks 47,1 km/h. Teise koha pälvis Joonas Kurits (18.09), kolmanda Frank Aron Ragilo (18.48) ning Romet Pajur (18.48).

Naiste klassis oli parim Sander ajaga 21.35, mis teeb keskmiseks kiiruseks 38,9 km/h. Teise koha sai Annabrit Prants (21.48) ja kolmanda Hanna Karoline Taaramäe (22.02).

Jooksudistantsil oli parim Kulešov ajaga 9.28. Teise koha sai Andrei Škubel (10.15) ja kolmanda Kaarel Kuurmaa (10.50). Naiste parim oli Jaunmuktane, kelle võiduajaks mõõdeti 11.30. Teise koha sai Anne-Ly Palm (11.32) ja kolmanda Hanna-Liisa Värik (11.48).

Temposarja teine etapp toimub 12. mail Kumnas.