Temposarja finaaletapi võitis Karpenko, üldvõitu kaitsesid Martma ja Rist

Iklas ja Ainažis peetud Filter Temposarja finaaletapil pälvis esikoha Gleb Karpenko (Kalevi Jalgrattakool), kes läbis 25 km pikkuse distantsi ajaga 32.05.

Teise koha saanud Artjom Mirzojev (CFC Spordiklubi) kaotas 39 ja kolmandana aja pälvinud Kert Martma (CFC Spordiklubi) 54 sekundit. Eesti ratturid hõivasid neli paremat kohta, parimaks lätlaseks tõusis viienda aja välja sõitnud Artis Roze.

Parima naisena oli Liisi Rist (Hawaii Express Team) 42., järgnesid lätlannad Daniela Leitāne ja Santa Sanija Jurgena.

Enne finaaletappi esikohta hoidnud Kert Martmast sai Ervin Korts-Lauri ja Ivo Suure kõrval kolmas rattur, kes suutnud Temposarja üldvõitu kaitsta. Naistest saavutas ülekaaluka esikoha teist aastat järjest Liisi Rist.

Samas kohas peetud viie kilomeetri eraldistardist jooksudistantsil oli kiireim Marek Tõnismäe ajaga 18.59. Kümme sekundit kaotas Andre Lomaka ja 55 sekundi kaugusele jäi lätlane Kristaps Sūna. Parimaks naiseks tõusis üldises pingereas kolmandaks tulnud Daniela Leitāne.