Teisipäeval algas Kuremaal üle-eestiline rattaklubide ühine kevadlaager

Teisipäevast reedeni toimub Kuremaal üle-eestiline klubide ühine kevadlaager, kuhu on kogunenud tüdrukud ja poisid vanuses 8-16 elusaastat. Lisaks osalevad laagris erinevate klubide treenerid, kellele peetakse teoreetilisi ja praktilisi koolitusi EKR 3-5 tasemel.

Laagri eesmärgiks on kaasata võimalikult palju noori sportlaseid ja treenereid Eestimaalt, et edendada koostööd klubide vahel, ning ühiselt koos treenida. M/N12 ja nooremad ratturid sõidavad laagris cyclo-crossi või maastikuratastega ja alates M/N14 vanusegrupist maanteeratastega.

Laagri ajal panustatakse ühiselt treeningute läbiviimisesse ehk jagatakse erinevatesse klubidesse kuuluvad lapsed vanusegruppide ja taseme järgi ning kõik treenerid tegelevad treeningute läbiviimisega. Seeläbi saavad lapsed tutvuda teiste klubide lastega ning luua sõprussidemeid.

Lisaks rattatreeningutele peetakse noortele erinevaid loenguid, vaata päevakava siit

Kevadlaager

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X