Teatekrossi Eesti meistriteks tulid Peloton ja CFC Spordiklubi

IMAG1730

Jõulumäel peetud teatekrossi Eesti meistrivõistlustel võidutses eliitnaiste konkurentsis klubi Peloton ja eliitmeeste hulgas CFC Spordiklubi.

Pelotoni naiskonda kuulusid Laura Lepasalu ja Janelle Uibokand, kes pälvisid esikoha tulemusega 40.39. Teisele kohale sõitsid end Kalevi Jalgrattakooli naised Elisabeth Ebras ja Annabrit Prants (41.28) ning kolmandale kohale Haanja Rattaklubi, mida esindasid õed Marta ja Mari-Liis Mõttus (42.22).

Eliitmeeste võistlusel pani oma paremuse maksma CFC Spordiklubi koosseisus Rando Marten Evendi, Artjom Köster ja Gert Jõeäär. Nende võidutulemuseks mõõdeti üks tund, 49 minutit ja 28 sekundit. Hõbemedalid said kaela Hauka Veloklubi mehed Mihkel Kannimäe, Martin Parv ja Taavi Kannimäe (1:51.32) ning pronksmedalid Pelotoni ratturid Ats Uulimaa, Ove Lillmaa ja Ken Post (1:52.55).

Noorte võistlusel pälvis võidu CFC Spordiklubi I tiim koosseisus Riko Tammepuu, Lukas Bobkin ja Ron Rooni (27.00). Nad edestasid CFC Spordiklubi II tiimi koosseisus Sebastian Suppi, Niklas Lond ja Joonas Puuraid (27.14) ning Porter Racing I tiimi koosseisus Hugo Hendrik Orav, Marten Konga ja Egert Tammeleht (28.04).

Tütarlaste tiimidest oli parim Kalevi Jalgrattakool, mida esindasid Linda Lensment ja Zlata Broniševskaja (21.02). Hõbemedali teenis Porter Racing koosseisus Mariann Koik ja Berit Grünberg (21.16) ning pronksmedali CFC Spordiklubi koosseisus Lauren Pohl ja Karolin Surva (21.32).

Seenioride klassis krooniti Eesti meistriks A&T Spordiklubi koosseisus Marko Pohl, Tarmo Neemela ja Rait Pallo (1:54.59). CC Rota Mobilis koosseisus Margus Malva, Evert Einroos ja Andre Kull (1:57.31) sai teise koha ja Hauka Veloklubi koosseisus Romet Niilus, Janar Kannimäe ja Karl Pruuli (-1 ring) kolmanda koha.

2023. aasta Eesti meistrivõistlused on pühendatud Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäevale. Võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenivad EOK 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X