Team Ampler – Tartu2024 ratturid võidutsesid nädalavahetusel Lätis

Aivaras Mikutis, Alo Jakin ja Artjom Köster
Nädalavahetusel sõideti Lätis 80-kilomeetrine Smiltene Cup ja 64-kilomeetrine Toyota Riga Velomaraton. Mõlemal päeval võidutsesid Team Ampler – Tartu2024 ratturid – laupäeval pälvis esikoha Aivaras Mikutis ning pühapäeval Pauls Rubenis.
 
Mikutis teenis võidu eestlaste Alo Jakini (Peloton) ja Artjom Kösteri (Team Ampler – Tartu2024; +1.11) ees. Aaron Aus (Peloton) sai viienda, Andre Roos (Team Ampler – Tartu2024) kuuenda, Pauls Rubenis (Team Ampler – Tartu2024) seitsmenda, Mantas Bitinas (Team Ampler – Tartu2024) kaheksanda, Alekss Krasts (Team Ampler – Tartu2024) 12., Kristjan Oolo (Peloton) 13., Martin Laas 17. ja Karl Kurits (Rein Taaramäe Rattaklubi) 18. koha.
 
„See oli väga hea treeningvõistlus, mis on ettevalmistuseks suuremateks sõitudeks,“ avaldas Team Ampler – Tartu2024 treener Toms Flaksis peale sõitu.
 
Pühapäeval pälvis esikoha Rubenis, kes sõitis peagrupilt eest ära koos meeskonnakaaslase Mikutisega, kellega finišijoon ühiselt sõbralikult ületati. Krasts sai 4., Köster 5. ja Roos 6. koha.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X