Tasavägise Tartu Rattaralli võitis Mihkel Räim

Mihkel Räim

Pühapäeval sõidetud 43. Tartu Rattaralli 126 km distantsi võitis tasavägises finišiheitluses Mihkel Räim, kes ründas koos teiseks tulnud Alo Jakiniga viis kilomeetrit enne lõppu. 

“Arvasin, et minu rünnak saab olema kontrolliv, aga selgus, et ees tööd teinud mehed oli küpsed ja saime Aloga eest ära. Tegime (Aloga) üksmeelselt tööd ja pidime lõpuni välja pingutama, sest nägime tagant kahte meest tulemas. Kuna ma aimasin, et olen sprindis parem siis julgesin asja finiši peale jätta,“ rääkis võitja.

“Kui Mihkel Ülenurmes ründas, siis ma olin ise juba pikalt mõelnud, kus rünnata ning kogemuse pealt teadsin, et praegu on hea koht kaasa minna,“ kommenteeris teiseks tulnud Jakin.

Mihkel Räim läbis distantsi ajaga 2:39.28. Alo Jakin sai kirja võitjaga sama aja ning kolmanda koha saanud Lauri Tamm kaotas esimestele kolm sekundit.

Naiste parim oli ajaga 2:41.32 Elisabeth Ebras, kes edestas grupifinišis sekundiga leedulanna Akvile Gedraitytet. Samuti kaotas võitjale vaid ühe sekundi kolmanda koha saanud poolatar Tamara Szalinska.

„Väga hea meel on kodus võita“ ütles Ebras. „Eesmärk oli sõidu vältel suures pundis sees püsida, et lõpus võimalikult heal positsioonil olla ning see õnnestus“ lisas võitja.

Kokku osales 43. Tartu Rattaralli sõitudel üle 5000 ratturi. Virtuaalsõidud kestavad veel 2. juunini.

Vaata tulemusi SIIT

Foto: Aldis Toome

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X