Tasane lõpetas ühepäevasõidul Prantsusmaal peagrupis

Prantsusmaal sõidetud ühepäevasõidul GP International d’Isbergues (UCI 1.2; 126,2 km) lõpetas Elina Tasane (WCC Team) peagrupis, pälvides 31. koha.

Grupifinišis oli kiireim itaallanna Chiara Consonni (Valcar – Travel & Service; 3:22.08), jättes enda taha prantslanna Clara Copponi (FDJ – SUEZ – Futuroscope) ja kaasmaalanna Maria Giulia Confalonieri (Ceratizit-WNT Pro Cycling). Peagrupiga sai sama aja 62 ratturit.

Samanimelisel meeste ühepäevasõidul, millel oli pikkust 197,6 kilomeetrit teenis Markus Pajur (Team Arkea Samsic) 39. koha, lõpetades samuti peagrupis. 46. tulemuse kirja saanud Norman Vahtra (Go Sport – Roubaix Lille Metropole) kaotas võitjale viie sekundiga. Esimesena ületas finišijoone prantslane Arnaud Demare (Groupama – FDJ; 4:32.34). Teise koha pälvis prantslane Marc Sarreau (AG2R Citroen Team) ja kolmanda belglane Edward Theuns (Trek – Segafredo).

Belgias peetud ühepäevasõidul Gooikse Pijl (UCI 1.1; 199 km) said Martin Laas (Bora – Hansgrohe) ja Karl Patrick Lauk (Bingoal Pauwels Sauces WB) vastavalt 117. ja 119. koha, kaotades võitjale Gerben Thijssenile (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux; 4:39.16) kahe minuti ja 56 sekundiga. Teise koha pälvis belglane Jasper Philipsen (Alpecin – Deceuninck) ja kolmanda sakslane Max Kanter (Movistar Team).