Tasane kerkis Prantsusmaal viimase etapiga kolm positsiooni

Prantsusmaal lõppenud Ardeche’i velotuuri seitsmendal etapil (Vesseaux – Privas; 120,9 km) pälvis Elina Tasane (WCC Team) 53. koha, mis kergitas eestlannat kokkuvõttes kolme positsiooni võrra ehk 41. tabelireale.

Viimasel mägisel etapil pälvis soolovõidu prantslanna Coralie Demay (St Michel – Auber93) ajaga 3:25.09. Hollandlanna Loes Adegeest (IBCT) kaotas talle 25 ja brititar Henrietta Colborne (GT Krush Tunap Pro Cycling) 27 sekundiga. Tasane kaotas võitjale kümne minuti ja 16 sekundiga.

Velotuuri üldvõidu pälvis sakslanna Antonia Niedermaier (Canyon//Sram Generation). Pjedestaali madalamatele astmetele pääsesid Adegeest (+1.14) ja Paula Andrea Patino (Movistar Team; +1.51). Tasane teenis 41. koha, jäädes võitjast maha 46 minuti ja kahe sekundiga. Noorratturite arvestuses lõpetas eestlanna 13. kohal.