Tasane jätkab Prantsusmaal 45. positsioonil

Elina Tasane

Prantsusmaal jätkuval naisratturite Ardeche’i velotuuri (UCI 2.1) neljandal etapil (Beauchastel – Sarras; 105,2 km) sai Elina Tasane (WCC Team) 44. koha. Kokkuvõttes jätkab eestlanna 45. positsioonil.

Mägisel etapil pälvis soolovõidu sakslanna Antonia Niedermaier (Canyon//Sraam Generation) ajaga 2:45.33. Järgmine seitsmeliikmeline grupp kaotas esimesele juba ühe minuti ja 11 sekundiga. Sellest oli kiireim hispaanlanna Sheyla Gutierrez (Movistar Team), alistades finišijoonel itaallanna Silvia Zanardi (BePink). Tasane kaotas võitjale 11 minuti ja 32 sekundiga.

Niedemaier kerkis soolovõiduga ka velotuuri üldliidriks. Hollandlanna Loes Adegeest (IBCT) kaotab talle 37 sekundiga ning kanadalanna Simone Boilard (St Michel – Auber93 WE) ühe minuti ja kuue sekundiga.Tasane jääb kokkuvõttes sakslannast maha 20 minuti ja 54 sekundiga. Noorratturite pingereas hoiab eestlanna 11. kohta.

Velotuuri viiendal etapil on kavas 109,4 kilomeetrit ning sõidetakse Floraci linnad Mont Lozere otsa.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X