Tartu2024 ratturid võtsid Riias kaksikvõidu

chain

Riias Bikerniki motoringrajal võeti mõõtu Läti maanteerattakarika teisel osavõistlusel. Tartu2024/BalticChainCycling.com ridades sõitvad Rait Ärm ja Markus Pajur teenisid lätlaste ja leedulaste ees kaksikvõidu.

100 kilomeetri pikkuse grupisõidu keskel eraldus peagrupist 11-meheline jooksikutegrupp, kus olid sees ka kõik neli startinud Tartu2024/BalticChainCycling.com ratturit. Tartu jalgrattaklubil õnnestus olukorda lõpuni enda kontrolli all hoida ning lõpuks võtsid Rait Ärm ja Markus Pajur kaksikvõidu.

Meeskonna lätlasest treener Toms Flaksis ütles peale sõitu, et mehed vedasid lõpus Rait Ärmi nii hästi lahti, et ka Markus Pajuril õnnestus pjedestaalile tõusta. “Paremini ei olekski saanud nii heas konkurentsis minna, sest kohal olid lisaks Läti proffidele ka Leedu parimad amatöörratturid,” lisas Flaksis.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X