Tartu täitub nädalavahetusel BMX-ratturitega

start B10
Laupäeval, 12. juunil  sõidetakse Tartus 2021. aasta Eesti Noorte Meistrivõistluste I etapp BMX krossis. Pühapäeval, 13. juunil selgitatakse samas välja Tartu Linna meistrid.
Võistlustel osalevad kõik Eesti parimad krossiratturid. Kuna võistluspaus on olnud pikk ja võistlus on avatud kõigile, siis on oodata hulgaliselt välismaa krossirattureid. Eriti tulist heitlust on oodata just poiste vanuseklassides.

Võistlused algavad laupäeval kell 14.00 (treeningsõidud algavad kell 12.00), pühapäeval on võistluste algus kell 11.10 (treeningsõidud algavad kell 10.00). Võistlus on pealtvaatajatele tasuta! Kõik huvilised on oodatud!

▪️ Eesti Jalgratturite Liit tänab BMX koondise peasponsorit Hearum AS toetuse eest! Lisaks täname toetuse eest Lansec Elekter OÜ´d ja Floorin AS´i.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X